Volledig gemeubileerd appartement met 2 slaapkamers te koop in São Martinho do Porto, aan de Zilverkust van Portugal. Een uitstekende gelegenheid om aan het strand te wonen of een vakantiehuis in Portugal te hebben met uitstekende verhuurvoorwaarden, als u uw investering wilt maximaliseren. De woning is klaar om in te trekken, breng uw koffers en geniet!
Het appartement, met een eigentijds ontwerp, is ingevoegd in een privé condominium gebouwd in 2018. Het omvat een geweldig zwembad op het dak met uitzicht op de zee.
Een ideaal appartement voor een onvergetelijke vakantie in wat wordt beschouwd als het beste strand voor gezinnen in Portugal: het strand van São Martinho do Porto!
De woning omvat een volledig uitgeruste moderne keuken en een open woon/eetkamer, met veel natuurlijk licht en toegang tot een ruim balkon dat rond het hele sociale gedeelte van de woning loopt.
De slaapkamers zijn even ruim, hebben ingebouwde kasten en zijn modern ingericht, met behang en een decoratie geïnspireerd op de zee en de natuur van de Silver Coast regio.
Het appartement beschikt ook over een ondergrondse parkeerplaats en een eigen berging.
Wonen in dit condominium is een dagelijkse uitnodiging om te genieten van de eenvoudige genoegens van het leven. Van wandelingen aan zee, wandelen op de kliffen aan de kust, een kopje koffie drinken in het dorpscentrum of kijken naar de zonsondergang boven de baai... dit alles voor de deur!
Deze woning ligt op loopafstand van de beroemde natuurlijke schelpvormige baai van São Martinho do Porto en de reusachtige duinen van Salir do Porto.
Hier vindt u alles voor uw dagdagelijkse leven of gezinsvakantie! Van een uitstekend aanbod van restaurants, cafés en supermarkten tot verschillende activiteiten om het hele jaar door te ontdekken.
Voor liefhebbers van watersporten is de baai van São Martinho do Porto ideaal om te zwemmen, paddleboarden, kanoën of zeilen, en er is een plaatselijke jachtclub die beoefenaars van alle niveaus ondersteunt.
Dichtbij zijn verschillende andere fantastische stranden aan de Costa de Prata, zoals Salir do Porto en Foz do Arelho in het zuiden, en in het noorden de stranden van Salgado, Nazaré en Praia do Norte (wereldberoemd om de reusachtige golven van het Nazaré-kanon!), allemaal binnen 15 minuten rijden.
Deze regio is ook erg populair vanwege de historische bezienswaardigheden, de monumenten die op de Werelderfgoedlijst staan, de evenementenkalender en de diversiteit aan prachtige natuurlandschappen, die voor elk wat wils bieden!
Voor degenen die regelmatig reizen is het ook een uitstekende optie om een huis in Portugal te kopen, aangezien het slechts een uur verwijderd is van de luchthaven van Lissabon.
Neem contact met ons op voor meer informatie of om uw bezoek te plannen!
Kenmerken
Zwembad
Gemeubileerd
Bouwjaar 2018
Airconditioning
Prive condominium
Lift
Op loopafstand van het strand
Centrale locatie
Afstand tot de luchthaven: 1h10
Afstand tot golfbanen: 40 minutos