Villa's te koop in Salir met uniek design & privé zwembad | Zilverkust Portugal

Leiria, Caldas da Rainha, Salir do Porto
Categorie Categorie
Villa
Slaapkamers Slaapkamers
3
Badkamers Badkamers
2
Pool Zwembad
Ja
AflopendAflopend
450,700€
LAATSTE VILLA! Aldeia dos Sobreiros III - Nieuwe villa's te koop in Salir do Porto - Zilverkust Portugal met een uniek design dat verschillende traditionele Portugese details bevat. Onder deze zijn natuurlijke kurk wandpanelen, Portugese keramische tegels en stenen "calçada" bestrating.

De villa heeft een modern ontwerp dat blootstelling aan de zon, privacy en welzijn maximaliseert.

Met 3 slaapkamers, elk met ingebouwde kasten, en 2 badkamers, de villa's zijn perfect voor het genieten van quality time met vrienden en familie.

De volledig uitgeruste moderne keuken heeft een open-plan ontwerp dat de woon- en eetkamer verbindt. Van hieruit baden ramen van vloer tot plafond het huis in natuurlijk licht en bieden directe toegang tot het zwembad en de tuin. Het openen van uw raam naar deze fantastische buitenruimte vergroot niet alleen uw leefruimte maar brengt ook de natuur en frisse lucht in uw huis.

Elke villa heeft ook een zeer groot perceel, waardoor er voldoende ruimte is om te tuinieren, kinderen te laten spelen of gewoon te genieten van de zon.

Het pand ligt zeer dicht bij de prachtige baai van São Martinho do Porto en het dorpscentrum van de stad, waar u alles vindt wat u nodig heeft voor uw dagelijkse leven of vakantiebehoeften. Van restaurants en cafés tot een lokale bakker...

Voor wie graag buiten sport en dicht bij de natuur is, zijn er naast het huis verschillende wandel- en fietspaden langs kliffen die op zee uitkijken. U kunt ook genieten van watersporten, want het kalme water van de baai van São Martinho do Porto is ideaal om te zeilen, paddleboarden, kanoën en zwemmen.

De gastvrije sfeer van de lokale bevolking maakt het leven in Salir do Porto ook tot een ervaring die de moeite waard is. Voor permanente bewoning of als tweede huis voor onvergetelijke vakanties in het zonnige Portugal.

De villa's Aldeia dos Sobreiros III liggen ook dicht bij verschillende Zilverkust stranden, beroemde monumenten/historische plaatsen en verschillende culturele evenementen die het hele jaar door plaatsvinden in Caldas da Rainha. De internationale luchthaven van Lissabon ligt op slechts een uur rijden, waardoor het pand ook een perfecte uitvalsbasis is voor degenen die regelmatig internationaal reizen of dicht bij Lissabon willen zijn.

SIMPLE LIFE HOME BUYER - Aldeia dos Sobreiros III is een woning van Simple Life Home Buyer, wat betekent dat u automatisch profiteert van de ondersteuning van een full-service groep van bedrijven die alle 7 stappen verzorgt om veilig een nieuwbouwwoning in Portugal te kopen.

Met meer dan 25 jaar ervaring in het begeleiden van honderden buitenlandse huizenkopers in Portugal, begrijpen wij uw uitdagingen. Wij hebben de marktervaring en lokale kennis om de klus op tijd en binnen het budget te klaren! Uw leven in Portugal eenvoudiger gemaakt!

Neem contact met ons op voor meer informatie of om uw Live 360º Virtuele Tour te plannen!

Kenmerken

Zwembad
Tuin
Op loopafstand van het strand
Afstand tot de luchthaven: 90 km

Praat met onze specialisten

Gelijkaardige eigenschappen

  • Simple Life Home Buyer
    441,500€ [BTW INCL]
    Bathrooms  3
    Bathrooms  3
    Swimming Pool
  • Simple Life Home Buyer
    450,700€ [BTW INCL]
    Bathrooms  3
    Bathrooms  2
    Swimming Pool
  • Simple Life Home Buyer
    421,500€ [BTW INCL]
    Bathrooms  3
    Bathrooms  2
    Swimming Pool
  • Simple Life Home Buyer
    396,500€ [BTW INCL]
    Bathrooms  3
    Bathrooms  2
    Swimming Pool
  • 725,000€ [BTW INCL]
    Bathrooms  3
    Bathrooms  3
    Swimming Pool
  • 415,000€ [BTW INCL]
    Bathrooms  3
    Bathrooms  3
    Swimming Pool

Blijf op de hoogte

SCHRIJF IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

marker  Portugal

Avenida Marginal Loja 1
Edifício Vasco da Gama
2460-096 São Martinho do Porto - Portugal
Tel.: +351 262 980 576
Mobiele: +351 911 069 081

marker  BELGIË

Kribbestraat 4 bus 1
2000 Antwerpen - België
Tel.:  +32 3 283 70 70
Tel.:  +32 496 30 94 89

Oproepen naar het nationale vaste netwerk. De communicatiekosten hangen af van het tarief dat u met uw operator bent overeengekomen.

Immo Portugal

Ponta de São Lourenço

Immo Portugal is een toonaangevend makelaarskantoor dat gespecialiseerd is in vastgoed te koop in Portugal.

Bezoek onze kantoren in Antwerpen België en Zilverkust Portugal.

Leisure Launch Group

© 2023 Immo Portugal • Privacybeleid

APEMIP - Associação dos Profissionais e Empresas de Mediação Imobiliária de Portugal      APPII – Associação Portuguesa de Promotores e Investidores Imobiliários    Câmara de Comércio e Indústria Portuguesa       realtor logo white  cips logo certified international property specialist